Kiev’e Nasıl Gidilir, Ulaşım Ve Yerleşimi

Sağlam bir üniversite eğitimi almak, uluslararası alanda geçerli diplomanızla birçok ülkede çalışmak için Ukrayna Üniversitelerini tercih edebilirsiniz. Büyük kısmı bir asır geçmişi olan üniversitelere Türk öğrencileri sınavsız olarak kabul edilebilir ve son derece uygun şartlarda eğitim alabilirsiniz. Bu kaliteli eğitim asla haya değil, Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, yılların deneyimi ile sizlerleyiz. Ukrayna’nın en seçkin üniversiteleri ile işbirliği yaptık ve gençlerimizin mükemmel bir eğitim almalarına yardımcı olmaktayız. Özellikle başkent Kiev’de son derece önemli üniversiteler bulunmakta, bu seçkin okullardan birinde eğitim alabilirsiniz.

Güzel Şehir Kiev Sizi Bekliyor

Güzeller güzeli, hatta masalsı bir şehir Kiev. Her mevsimi ayrı güzel olan bu muhteşem şehrin hem eski bölümünü, hem de modern kısmını çok ama çok beğeneceksiniz. Peki Kiev’e nasıl gidilir, ulaşım ve yerleşimi bilgileri nasıldır? Sevgili gençler, size kısaca bunlardan bahsetmek istiyoruz. Kiev geçmişi uzun yıllara dayanan bir şehirdir.

Önemle belirtelim kesinlikle bir Avrupa kentidir. Hem altyapısı, hem tarihteki yeri, hem de günümüzdeki konumu açısından bu özelliği değişmemektedir. Her mevsimi ayrı güzel olan bu kent, ülkenin tam ortasında bulunmaktadır. Şehrin ulaşım altyapısı son derece gelişmiş durumdadır. Özellikle eski SSCB döneminde, halkın yararlanması için son derece geniş metro ağları ve toplu ulaşım sistemi oluşturulmuştur. Şehrin her semtine son derece ucuz rakamlarla metro ile ulaşmak mümkündür. Taksiler de son derece uygun fiyatlıdır.

Ülkemizden Kiev’e nasıl gidilir, ulaşım ve yerleşimi sorusunun cevabı ise son derece kolaydır. Kiev’e nasıl gidilir, ulaşım ve yerleşimi deyince, akla ilk gelen cevap şüphesiz havayolu olacaktır. Ülkemizden, Ukrayna özellikle de başkent Kiev’e hergün uçuşlar yapılır. Tarifeli seferlerin bilet fiyatları son derece uygundur.

THY başta olmak üzere, birçok uçuş firmasının seferlerinden yararlanarak başkente ulaşabilirsiniz. İstanbul’dan kalkan seferler Kiev’e yaklaşık olarak iki saat kadar sürmektedir. Kiev Havaalanından ise şehir merkezine kolayca ulaşabilirsiniz. Yukarıda belirttiğimiz gibi başta ekonomik rakamlı metro olmak üzere, taksi ve otobüs gibi ulaşım araçlarından yararlanabilirsiniz. Tabi uygun fiyatlı şekilde.

Kiev’e nasıl gidilir, ulaşım ve yerleşimi deyince akla ilk gelen noktalardan biri, yeşilliklerle dolu, parkların ve gezi alanlarının son derece fazla olduğu bir kent olmasıdır. Şehir merkezinden, en dıştaki noktalara kadar, parklara bayılacaksınız. Şehrin her bölgesinde rahatlıkla konaklayabilirsiniz. Bu konuda çekinceleriniz olmasın çünkü Kiev, dünyanın en güvenli kentlerinden biridir. Şehirdeki suç oranı gerçekten çok düşüktür. Hem erkek, hem de genç kızlar tek başlarına istedikleri saatte gezebilirler ve tek başlarına yaşayabilirler bu kentte. Planlı, gezinti alanları bol, yeşilliklerle dolu, ekonomik bir kentte, dünyanın en iyi üniversiteleri arasında yer alan seçkin eğitim kurumlarında eğitim almak elinizde. Seçkin bir eğitim ve her açıdan memnun kalacağınız öğrencilik yılları sizleri bekliyor.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!