Kiev’de Ev Kiraları, Ev Fiyatları

Sevgili gençler üniversite yıllarınızı en doğru şekilde geçireceğiniz en özel kentlerden biri olan Kiev’i tanımalısınız. Ukrayna’nın başkenti olan Kiev size hayalini kurduğunuz üniversite eğitimini kazandıracak ve muhteşem birkaç yıl geçireceksiniz bu şehirde.

Ukrayna’nın İncisi Kiev Size Merhaba Demeye Hazır:

Kiev, Ukrayna’nın başkenti ve aynı zamanda en büyük, en gelişmiş kentidir. Bu güzel şehir, ülkenin ulaşım ağları bakımından en gelişmiş durumdaki orta noktasında bulunmaktadır. Hem karayolu, hem havayolu, hem de demiryolu ulaşımı açısından altyapısı gelişmiş durumdadır. Şehrin planlı sistemi, modern Avrupa kentlerini aratmaz. Zaten Ukrayna, Avrupa Birliği sürecinde olan, Avrupa ülkelerinden kültürel ve modernlik noktasında farkı olmayan bir ülkedir. Bu özellikleri en yoğun şekilde, başkent Kiev’de görmek mümkündür.

Kiev hem tarihi özellikleri, hem de modern altyapısı son derece estetik şekilde harmanlamış bir kenttir. Kentin eski mahallelerinde, eski Ukrayna, SSCB döneminin dikkat çeken binalarını gayet güzel şekilde korunmuş olarak görebilirsiniz. Modern kısmında ise yeni Ukrayna’nın hem planlı, hem de gelişmiş özelliklerini beğenerek gözlemleyeceksiniz. Kiev’in tam ortasından Dinyeper Nehri geçmektedir. Kent bu nehrin iki kenarına kurulmuştur. Bu güzel nehir, şehre ayrı bir güzellik ve renk katmaktadır. Tıpkı Avrupa Kentlerinde olduğu gibi.

Kiev modern yaşamı, planlı yapısı ile tam bir üniversite şehridir. Kentte köklü ve uluslararası olarak nam salmış birçok önemli üniversite bulunmaktadır. Bu seçkin üniversiteler Türk öğrencileri de büyük bir memnuniyetle karşılamaktadırlar. Seçkin bir eğitim almak için size bu harika fırsatı Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak sunmaya hazırız. Kiev de ev kiraları, ev fiyatları da sizi sıkıntıya sokmayacak rakamlarda seyretmektedir.

Kiev ve genel anlamda Ukrayna, oldukça ekonomik olanaklara sahiptir. Yaşam standartlarının gerçekten ülkemize oranla ucuz olduğunu belirtebiliriz. Kiev’de ev kiraları, ev fiyatları da bu şekildedir. 400 USD’den başlayan rakamlarla ev kiralayabilirsiniz. Toplu ulaşım hatlarına, özellikle metroya yakın olması, kiralık dairenin durumu, modern olması, bakımlı olması gibi özellikler, merkeze yakınlığı ya da bulunduğu ilçe gibi özelliklere göre kira rakamı değişmektedir. Kiev’de ev kiraları, ev fiyatları olarak, ortalama rakamlar verecek olursak, tek odalı dairelerin 400 ile 1200 USD arasında değiştiğini söyleyebiliriz. İki odalı daireleri 800 ile 1800 USD olarak, 3 odalı daireler ise 1000 ile 2500 USD arasında değişmektedir.

Kiev’de ev kiraları, ev fiyatları bu rakamlarda seyretmekte birlikte, Türk insanı ülkede çok sevildiğinden, öğrencilerimize çok daha uygun şartlarda da kiralama yapılmaktadır. Emlakçılar her zaman kiralama konusunda yardımcı olmaktadır. Ayrıca, Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, kiralama ve konaklama konusunda öğrencilerimize yardımcı olmaktayız. Oda kiralama, birkaç öğrencinin birlikte ev kiralaması da mümkündür. Son derece uygun rakamlara ev kiralamak, harika bir üniversite eğitimi almak için işte size fırsat gençler. Bu mükemmel gelecek şansını kaçırmayın.

Ukrayna Eğitim Yıldızları

Sınavsız bir üniversite eğitimi hayal gibi değil mi? Artık gerçek olabilir. Sizi yurtdışında sınavsız eğitim vaat eden tavsiye ve rehberlik uzmanı Eurostar ile tanışmaya davet ediyoruz. Eurostar ile Ukrayna’da eğitim artık çok kolay.

Yıllardır hayalini kurduğunuz üniversite eğitimi sadece bir adım ötede. Giderek artan rekabet ortamında sınav engellerini aşmak göründüğü kadar kolay değildir. Notlarınız yeterince iyi olsa bile, yerleşemeyebilirsiniz. Tüm bu sorunları Ukrayna’daki Eurostar’ların eğitimindeki farklılıklarla çözebiliriz.

Eurostar’ın profesyonel kadrosu, deneyimli profesyonel kadrosu ile hayallerinizdeki üniversite hayatını yaşatmaya kendini adamıştır. Size tıp, eczacılık, hukuk, inşaat mühendisliği, uçak mühendisliği, kaptanlık ve daha pek çok alanda sınavsız çalışma fırsatı verir. Ukrayna’da eğitim, sadece lise diplomanızla başvurabilirsiniz, Eurostar ayrımı çok daha kolay.

Ukrayna, gelişmiş eğitim sistemi ve uygun ekonomik koşulları ile son yılların en popüler eğitim merkezlerinden biri haline geldi. AB eğitim standartları Bologna Eğitim Standartları’na bağlı kalan ülkenin eğitim sistemi AB standartlarına ulaşmıştır. Ukrayna’da Eğitim Eurostar farkıyla mezun olduğunuzda Avrupa’da en kaliteli kabul edilen Europass mavi diploması alabilirsiniz. Türkiye’de de geçerli olan bu diploma ile hayallerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Sınavsız üniversite eğitiminizi bekliyoruz…

Ukrayna’da Eurostar ile Eğitim
Ukrayna’da Rusça veya İngilizce eğitim alabilirsiniz. Eğer dil bilginiz yeterli değilse 1 yıllık hazırlık okulunda istediğiniz seviyeye getirebileceksiniz. Eurostar’ın sunduğu dil okullarından birini seçerek kayıt olabilir ve yabancı dil bilginizi istediğiniz seviyeye taşıyabilirsiniz. Günlük hayatta Ukraynaca, Rusça ve İngilizce konuşarak bu dilleri kolaylıkla güçlendirebileceksiniz. Bu sayede iyi bir kariyer için en önemli koşul olan yabancı dil problemlerini kolaylıkla çözebilirsiniz.

Ukrayna, okumak ve yaşamak için çok ucuz bir ülkedir. Öğrenim ücretleri diğer ülkelere göre çok daha makul. Günlük yaşam giderlerinin de çok düşük olduğu bir ülkede küçük bir bütçeyle eğitim alabileceksiniz. Dilerseniz kredili yurt kurumlarının geri ödeme burslarından da yararlanabilirsiniz.

Eurostar uzmanları ve profesyonelleri ile birlikte hangi sektörde okumak istediğinize karar verebilirsiniz. İstek ve yeteneklerinize bağlı olarak, sizi kararsız sektörlere yönlendiren uzman tavsiyelerinden yararlanın.

Sınav engelleri veya maddi zorluklar nedeniyle hayallerinizden vazgeçmeyin. Hangi Ukrayna üniversitelerinin ve bölümlerinin sizin için en iyi olduğuna karar verdikten sonra kendinizi Eurostar profesyonellerinin ellerine bırakın. Tüm kayıt işlemlerinizi kolaylıkla halledecek olan Eurostar Fark Öğrenci Statüsü’nün keyfini çıkarın. Acele edin ve kayıtlar dolmadan departmanınıza kayıt olun. Yurtdışındaki öğrencilere sunulan tüm fırsatlardan bugün yararlanmaya başlayın.

#ukraynauçakmühendisliği #ukraynadamühendislik #ukraynadauçakmühendisliği #ukraynapilotaj #ukraynapilotajeğitimi #mühendislikdikeygeçiş #yurtdışındamühendislik #yurtdışındapilotaj #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaüniversite #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversite #kievhavacılıküniversitesi #kievulusalhavacılıküniversitesi #ukraynaevkiraları

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!