Kiev’de Ev Kiraları, Ev Fiyatları

Sevgili gençler üniversite yıllarınızı en doğru şekilde geçireceğiniz en özel kentlerden biri olan Kiev’i tanımalısınız. Ukrayna’nın başkenti olan Kiev size hayalini kurduğunuz üniversite eğitimini kazandıracak ve muhteşem birkaç yıl geçireceksiniz bu şehirde.

Ukrayna’nın İncisi Kiev Size Merhaba Demeye Hazır:

Kiev, Ukrayna’nın başkenti ve aynı zamanda en büyük, en gelişmiş kentidir. Bu güzel şehir, ülkenin ulaşım ağları bakımından en gelişmiş durumdaki orta noktasında bulunmaktadır. Hem karayolu, hem havayolu, hem de demiryolu ulaşımı açısından altyapısı gelişmiş durumdadır. Şehrin planlı sistemi, modern Avrupa kentlerini aratmaz. Zaten Ukrayna, Avrupa Birliği sürecinde olan, Avrupa ülkelerinden kültürel ve modernlik noktasında farkı olmayan bir ülkedir. Bu özellikleri en yoğun şekilde, başkent Kiev’de görmek mümkündür.

Kiev hem tarihi özellikleri, hem de modern altyapısı son derece estetik şekilde harmanlamış bir kenttir. Kentin eski mahallelerinde, eski Ukrayna, SSCB döneminin dikkat çeken binalarını gayet güzel şekilde korunmuş olarak görebilirsiniz. Modern kısmında ise yeni Ukrayna’nın hem planlı, hem de gelişmiş özelliklerini beğenerek gözlemleyeceksiniz. Kiev’in tam ortasından Dinyeper Nehri geçmektedir. Kent bu nehrin iki kenarına kurulmuştur. Bu güzel nehir, şehre ayrı bir güzellik ve renk katmaktadır. Tıpkı Avrupa Kentlerinde olduğu gibi.

Kiev modern yaşamı, planlı yapısı ile tam bir üniversite şehridir. Kentte köklü ve uluslararası olarak nam salmış birçok önemli üniversite bulunmaktadır. Bu seçkin üniversiteler Türk öğrencileri de büyük bir memnuniyetle karşılamaktadırlar. Seçkin bir eğitim almak için size bu harika fırsatı Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak sunmaya hazırız. Kiev de ev kiraları, ev fiyatları da sizi sıkıntıya sokmayacak rakamlarda seyretmektedir.

Kiev ve genel anlamda Ukrayna, oldukça ekonomik olanaklara sahiptir. Yaşam standartlarının gerçekten ülkemize oranla ucuz olduğunu belirtebiliriz. Kiev’de ev kiraları, ev fiyatları da bu şekildedir. 400 USD’den başlayan rakamlarla ev kiralayabilirsiniz. Toplu ulaşım hatlarına, özellikle metroya yakın olması, kiralık dairenin durumu, modern olması, bakımlı olması gibi özellikler, merkeze yakınlığı ya da bulunduğu ilçe gibi özelliklere göre kira rakamı değişmektedir. Kiev’de ev kiraları, ev fiyatları olarak, ortalama rakamlar verecek olursak, tek odalı dairelerin 400 ile 1200 USD arasında değiştiğini söyleyebiliriz. İki odalı daireleri 800 ile 1800 USD olarak, 3 odalı daireler ise 1000 ile 2500 USD arasında değişmektedir.

Kiev’de ev kiraları, ev fiyatları bu rakamlarda seyretmekte birlikte, Türk insanı ülkede çok sevildiğinden, öğrencilerimize çok daha uygun şartlarda da kiralama yapılmaktadır. Emlakçılar her zaman kiralama konusunda yardımcı olmaktadır. Ayrıca, Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, kiralama ve konaklama konusunda öğrencilerimize yardımcı olmaktayız. Oda kiralama, birkaç öğrencinin birlikte ev kiralaması da mümkündür. Son derece uygun rakamlara ev kiralamak, harika bir üniversite eğitimi almak için işte size fırsat gençler. Bu mükemmel gelecek şansını kaçırmayın.

WhatsApp ya da Messenger üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!