Hava Ve Uzay Teknolojisi

Havacılık alanında Avrupa standartlarında bir eğitim almaya hazır mısınız? Hava ve uzay teknolojisi alanında kaliteli bir eğitim mi almak istiyorsunuz? Tüm bu avantajlardan faydalanabilmek ve başarılı bir eğitim alabilmek için hemen Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi’ne kayıt olun, hayallerinizden vazgeçmek zorunda kalmayın. Sınavsız öğrenci kabul eden Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi öğrencileri hayallerine bir adım daha yaklaştırıyor. Hava ve uzay teknolojisi bölümü üzerine kariyer planı gerçekleştiren öğrenciler havacılık alanında Ukrayna’nın ve Avrupa’nın en önemli havacılık üniversitesi Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi’nde eğitim almanın ayrıcalığını yaşamaktadır.

Hava ve uzay teknolojisi üzerine kariyer hedeflerinizi gerçekleştirmek ve kaliteli bir eğitim alabilmek için tek yapmanı gereken şey Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi’ne kayıt olmak. Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi sayesinde hayallerine daha da yaklaşan öğrenciler çok istedikleri hava ve uzak teknolojisi bölümünde eğitim almanın farkını yaşıyor. Son derece kaliteli bir eğitim sunan Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi uygulamalı ve teorik eğitim planıyla dikkat çekmektedir. Geniş bir akademik kadroya sahip olan Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi çağa uygun bir şekilde hazırlanmış teknolojik sınıflarda eğitim vermektedir. Ayrıca havacılık alanında eğitim alan öğrenciler için uygulamalı eğitimin önemini bilen Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi havacılık alanında önemli bir yere sahip olan ekipmanlarıyla öğrencilerin kendilerini geliştirmesine olanak sunmaktadır.

Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi hava ve uzay teknolojisi bölümü tüm öğrencilere kapılarını aralıyor. Farklı ülkelerden her yıl binlerce öğrenciyi ağırlayan Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi yabancı öğrenciler için ilk yıl hazırlık eğitimi vermekte ve yabancı öğrencilerin dil konusunda kendilerini geliştirmelerine olanak sunmaktadır. İlk yıl hazırlık eğitimi alan öğrenciler dil konusunda donanımlı bir hale gelmektedir. Hazırlık eğitiminin sonunda sınava tabi tutulan öğrencilerin başarılı olması halinde Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi hava ve uzay teknolojisi bölümüne geçiş yapabilmeleri sağlanmaktadır.

Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi ve Ukrayna’da Sosyal Hayat

Kaliteli ve başarılı bir üniversite eğitimi alabilmek için Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi’ni tercih eden öğrenciler derslerden artan zamanlar Ukrayna’nın tadını çıkarıyor. Üniversite eğitimi için oldukça ideal bir ülke olan Ukrayna uygun yaşam şartları ve renkli sosyal hayatıyla öğrencilere unutamayacakları bir üniversite hayatı vadediyor. Ukrayna’nın başkenti Kiev’de yer alan Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi bünyesinde de pek çok etkinlik öğrencileri bekliyor. Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi hava ve uzay teknolojisi bölümünde eğitim almak isteyen öğrenciler hem kaliteli bir eğitim alırken hem de sosyalleşerek uluslararası bir çevre yapmanın farkını yaşıyor.

Sizlerde Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi hava ve uzay teknolojisi bölümünde eğitim almak için elinizi çabuk tutun. Eurostar yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofisleri hem kayıt sürecinde hem de daha sonra karşılaştığınız sorunlarda sizleri yalnız bırakmıyor ve hep sizlerin yanında yer alıyor.

Kiev Devlet Havacılık Üniversitesi
Ukrayna Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi, Ukrayna’nın başkenti Kiev’de bulunmaktadır. Kiev Devlet Havacılık Üniversitesi, sadece havacılıkta değil, birçok alanda eğitim veren kaliteli bir bölüme sahiptir. Bologna eğitim sisteminin verdiği eğitime ek olarak, bu etkili ects eğitim sistemi içinde öğrencilere kaliteli bir eğitim vererek bir sonraki sınıfa geçmelerini sağlar.

Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi’nin fakültelerine bakacak olursak fakültelerin kapasitesinin büyük olduğunu;

Uçak ve Roket Mühendisliği Bölümü
Uçak Bakım Departmanı
Santral Mühendisliği Bölümü
Elektrik Mühendisliği Bölümü
Bilgisayar Entegrasyon Teknolojisi ve Otomasyon Bölümü
Sistem Mühendisliği Bölümü
Mikro ve Nano Elektronik Bölümü
Elektronik Cihazlar ve Sistemler Bölümü
Radyo Mühendisliği Bölümü
radyo elektronik ekipman departmanı
Hava Seyrüsefer Bölümü
Uygulamalı Fizik Bölümü
Uygulamalı Matematik Bölümü
Meteoroloji ve Bilgi Ölçüm Teknolojileri Daire Başkanlığı
Telekomünikasyon Bölümü
Bilgi Güvenliği Yönetimi Departmanı
Bilgi ve İletişim Sistemleri Güvenlik Müdürlüğü
Bilgi Koruma Teknolojisi Sistemi Daire Başkanlığı
bilgisayar bilimleri bölümüm
Yazılım Mühendisliği Bölümü
Basım ve Basım Bölümü
Bilgisayar Mühendisliği Bölümü
Harita ve Kadastro Bölümü
Jeodezi Anabilim Dalı
İnşaat Bakanlığı
Mimarlık Bölümü
Tasarım Bölümü
Biyoteknoloji Bölümü
Ekoloji, Çevre Koruma ve Doğal Kaynakların Denge Yönetimi Bölümü
Kimya Teknolojisi Bölümü
Ekonomi ve İşletme Bölümü
Ekonomi Sibernetik Bölümü
Pazarlama Bölümü
Uluslararası Ekonomi Bölümü
Muhasebe ve Denetim Departmanı
Finans ve Kredi Departmanı
Ulaştırma Teknolojisi Bölümü
Yönetmek
Uluslararası İlişkiler Departmanı
gazetecilik
Turizm bakanlığı
Hukuk Fakültesi
Psikoloji Bölümü
Sosyoloji Bölümü
Dilbilim Bölümü
Büro ve Bilgi Yönetimi Departmanı
Görüldüğü gibi üniversitemiz Bologna eğitim sisteminde devam eden bir eğitim sistemi ile kaliteli bölümlerden oluşmaktadır. Bologna’nın eğitim sisteminde öğretmenler ve öğrenciler arasındaki diyalog daha sağlam bir şekilde sürdürülür. Bologna eğitim sistemine göre öğrencilerin alıcı, öğretmenlerin ise verici olarak görülmesi sağlanır. Öğrencinin tercih ettiği bir konuyu öğretim elemanının tanıtacağı şekilde seçerek Üniversite Araştırma Kütüphanesi’nde öğrenci ve takım arkadaşlarının o konuyla ilgili ayrıntılı bilgilere erişmesini sağlayın. Üniversite bünyesinde bulunan araştırma kütüphanesi yetersiz ise, öğrencilerin süper donanımlı bilgisayar laboratuvarlarında aradıklarını bulmalarını ve internet üzerinden bilgiye kolayca ulaşmalarını sağlayın. Ukrayna’nın başkenti Kiev’de bulunan Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi’nin kaliteli bir çalışma ortamı ile sunduğu eğitim kalitesi her zaman en üst düzeyde tutulmaktadır. Öğrencinin çalışmaları araştırma odaklı olduğu için disipline hakim olması sağlanır. Buna ek olarak, öğrenciler uygulama ve sunum ve etkili bir çalışma planı ile konu üzerinde tam kontrol sahibi olurlar, sadece alıcı konumundan kopmakla kalmaz, aynı zamanda veren konumunda olurlar.

Kiev Devlet Havacılık Üniversitesi’nde Eğitim
Ukrayna’nın başkenti Kiev’de kaliteli bir eğitim almak istiyorsanız öncelikle lise veya dengi bir liseden mezun olmalısınız. 25 yaşından küçükseniz ve sağlık durumunuz iyi ise başvurunuzun önünde herhangi bir engel yoksa başvurunuz onaylanacaktır. Yurtdışında eğitim almayı düşünüyorsanız, ilk tercihimiz Ukrayna’dır. Dilerseniz Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi’ni kullanarak ofis başvurusu yapabilir ve anında hizmet alabilirsiniz. Gerekli detaylar için 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Uzman ekibimiz size yardımcı olacaktır. Bu sayede kaliteli bir üniversite eğitimi almış olacaksınız. Yani bundan sonraki hayatınızda kaliteli bir hayat yaşamak sizin elinizde. O zamana kadar sizi mutlaka ofisimizde bekliyor olacağız.

Bologna eğitim sistemini uygulayan Kiev Devlet Havacılık Üniversitesi’nde toplam 8 fakülte ve bunlara bağlı 46 bölüm bulunmaktadır. Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi’ndeki bu sekiz fakülteyi öğrenecek olursak;

bilgisayar Bilimleri Bölümü
Uluslararası Öğrenciler Bölümü
askeri hazırlık bölümü
uçak departmanı
Güç Mühendisliği Bölümü
Ekonomi ve İşletme Fakültesi
Yönetim ve Lojistik Okulu
fakülteler var. Bologna eğitim sisteminin bulunduğu Kiev Devlet Havacılık Üniversitesi’nde bu eğitim sisteminden biraz bahsedecek olursak, asıl amaç öğretmenler ve öğrenciler arasındaki iletişimi güçlendirmektir. Bu eğitim sisteminde öğrenci, öğretmenin tanıtacağı konulardan birini seçtiğinde, öğrencinin takım arkadaşını seçmesiyle araştırma süreci başlar. Öğrenciler üniversite kütüphanesinde çalıştıkça ortaya birçok taslak çıkıyor. Uygulama bölümünde bu taslakları kağıt ve metin dokümanları açısından faydalı bir şekilde kullanmalarını sağlar.

Ayrıca sağlanan eğitim sisteminde etcs adı verilen kredi sistemi, öğrencilerin üstlenecekleri öğrenmeye dayalı olarak öğrencilerin üst sınıflara geçişini sağlamaktadır. Ayrıca öğrencinin yurtdışındaki eğitimi iyi bir kurumda ise, Kiev Devlet Havacılık Üniversitesi gibi kaliteli bir eğitim kurumunda ise iyi bir eğitim alarak rahat bir geleceğe sahip olabilirsiniz.

#ukraynauçakmühendisliği #ukraynadamühendislik #ukraynadauçakmühendisliği #ukraynapilotaj #ukraynapilotajeğitimi #mühendislikdikeygeçiş #yurtdışındamühendislik #yurtdışındapilotaj #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaüniversite #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversite #kievhavacılıküniversitesi #havauzayteknolojisi

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!