Doğu Avrupa’nın Önemli Üniversite Şehri Ukrayna

Ukrayna öğrencilik yaşantısını doya doya yaşayabileceğiniz kaliteli Avrupa ülkelerinden biridir. Gençlerin bir araya geldiği üniversite ortamının çok farklı ülkelerinden gelen çeşitlilikle tamamlanıyor oluşu son derece kaliteli yaşama davetiye çıkarmaktadır. Farklı diller, kültürler, sosyal yaşantılarla iç içe bir lisans sürecini bu ülkede yaşayabilirsiniz. Bologno kriterleriyle yoğrulan Ukrayna eğitim sistemi tatmin edici kriterlerle zenginleştirilmiştir. Hazırlık eğitimiyle başlayacağınız eğitim yaşantısı lisans, uzmanlık eğitim, master ve doktora süreciyle devamlılık arz etmektedir.

Ukrayna eğitim sistemi içinde yer almak için ne gibi evraklara ihtiyaç duyacaksınız?

Ukrayna’da yer alacağınız eğitim süreci sizi başarılı bir alan mezunu yapabilecek şekilde yetiştirmeye yardımcı olabilecektir. Eşit fırsatlardan faydalanarak yetiştirileceğiniz akademik süreç için kendinizi yetiştirirken lise ve dengi okullardan mezun olduğunuzu belirten bir diplomayla başvuru gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır. Sınav puanı derdiyle uğraşmadan kayıt olabileceğiniz Ukrayna Üniversiteleri Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı ziyaretlerinizle daha kolay gerçekleşebilecektir.

Eğitimde Rusça, Ukraynaca ve İngilizce dillerinde eğitim alabilme özgürlüğünü size veren Ukrayna eğitim sistemi sizi en iyi olma yolunda her daim ilerletebilecektir. Modern koşullarını, güçlü akademik kadrosunu, teori ve mesleki eğitim kriterlerini eğitim ortamına adapte eden üniversite her yönden sizi donanımlı hale getirebilecektir. Hazırlık sınıfıyla başlayacağınız eğitim hayatında mesleki derslerle devam eden süreçte de en iyi eğitmenlerle aynı ortamda yer alabileceksiniz. Öğrencilerle farklı seviyelerde eğitim sürecinde yer alan akademik birim en iyileri projelere katma eğilimi içindedir. Sizleri alan bazında aranan eleman yapabilecek şekilde eğiten akademik birimlerle iç içe yer alabileceğiniz süreçte yer almak istemez misiniz? Araştırma birimleri zengin, teori ve uygulama derslerini en iyi şekilde alabileceğiniz ortam bakımından zengin bir ortam Ukrayna’da sizleri bekliyor.

Ukrayna eğitim sistemi ile hayallerinize bir adım daha yaklaşabilmeniz mümkün. Tercihlerinizle Ukrayna şehrinin tarih kokan sokaklarını, yeşil görünümünü de lisans sürecinizde en doyumsuz hazda yaşayabileceksiniz. Sizlerin heyecan dolu bir üniversite yaşamında yer alabilme ayrıcalığını yaşayabilmenizi sağlayacak Ukrayna topraklarında kaliteli bir yaşam sizlerin olabilecektir. Avrupa’da iş yaşamını da sürdürebileceğiniz başarılara imza atacağınız uygulama eğitimleri ile kendinizi donanımlı bir mezun olarak hissedebileceksiniz. Yaşamınızı sürdürebilecek gelirlerde üstün performans sergileyebileceğiniz işyerlerinde yer alabilme memnuniyetini akademik ortam size sunacaktır.

Şimdiye dek burada aldığı eğitimle iyi yerlere gelmiş pek çok öğrenci ile irtibata geçerek heyecan dolu gelecek planlarıyla ilgili bilgi edinebilirsiniz. Sizleri siz olduğunuz için iyi yerlere getirecek olan akademik personelin güçlü imkânlarını hissetmeye var mısınız? En başarılı kimliklerle hayallerinize bir adım daha yaklaşabilme ayrıcalığını yakalamaya var mısınız? Sizi Ukrayna’yı tercih ettiğiniz için mezuniyetiniz ile işe alabilecek pek çok kurumla bizim sayemizde irtibata geçebileceksiniz. Ukrayna’da okumanın ayrıcalıklarını fark etmeye hazırım diyenler haydi acele edin.

#ukraynauçakmühendisliği #ukraynadamühendislik #ukraynadauçakmühendisliği #ukraynapilotaj #ukraynapilotajeğitimi #mühendislikdikeygeçiş #yurtdışındamühendislik #yurtdışındapilotaj #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaüniversite #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversite #kievhavacılıküniversitesi #kievulusalhavacılıküniversitesi

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!